Jak odblokovat Youku

Youku Toudu, obvykle zkrácený na Youku, je největším webovým serverem pro video hosting v Číně a také jedním z nejnavštěvovanějších webů v této zemi. Ať už jste Číňan expat žijící mimo pevninskou Čínu nebo Američan, který miluje čínské filmy a videa, Youku je skvělým místem k získání veškeré zábavy, kterou chcete.


Sledování tohoto obsahu však není tak jednoduché, protože přístup k Youku je omezený a pokud se přihlásíte odkudkoli ze Středního království, odepře vás. Na rozdíl od zákazu Netflix VPN však lze omezení Youku snadno obejít (něco, co sdílí s indickou Hotstar).

V tomto článku vám ukážeme, jak obejít toto zeměpisné omezení, abyste si mohli užívat obsah Youku odkudkoli.

Odblokujte Youku pomocí Firefoxu

Populární způsob, jak odblokovat Youku, je použít nástroj s názvem „Odblokovat Youku“, zejména pokud plánujete přístup k Youku z vašeho PC nebo Mac. Chuť doplňků aplikace pro Firefox i Chrome a bude fungovat v mobilních verzích obou (pokud se rozhodnete přeskočit pomocí aplikace, jak je popsáno níže).

Pokud používáte prohlížeč Firefox, přejděte na „https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/unblock-youku/“, stáhněte si doplněk a nainstalujte si jej do svého prohlížeče.

 • Přejít na „nástroje“ > „Možnosti“ > “pokročilý” > “síť” > „Nastavení připojení“
 • Zvolte „automatická adresa URL pro konfiguraci proxy“
 • Zadejte „http://yo.uku.im/proxy.pac“ a klikněte na „ok“

Případně použijte rozšíření s názvem „Come2China“, abyste obešli geo-omezení Číny. Toto rozšíření používá server proxy Číny, aby vám poskytl přístup k Youku.

Odblokujte Youku pomocí Google Chrome

Získání odblokování Youku pro Chrome je velmi podobné procesu pro Firefox.

Přejděte na adresu https://chrome.google.com/webstore/detail/unblock-youku/pdnfnkhpgegpcingjbfihlkjeighnddk?hl=cs a postupujte podle pokynů k instalaci.

 • Otevřete prohlížeč a přejděte k tomuto doplňku
 • Klikněte na možnost Přidat do Chromu, která se nachází v pravém horním rohu, a souhlaste s podmínkami
 • Po instalaci se v adresním řádku zobrazí zelená značka
 • Nyní přejděte na „www.youku.com“ a užijte si jeho rozsáhlou sbírku videí

Můžete také použít rozšíření Chrome nazvané „uku / Unblock-Youku“, které je k dispozici na Githubu. Někteří si myslí, že toto rozšíření je lepší než doplněk, protože kód JavaScript podporuje režim přesměrování rozšíření Chrome, takže přesměrování se děje automaticky bez nutnosti vstupu od vás.

Tento instalační proces je ve všech prohlížečích poměrně jednoduchý. Přesto se mohou někdy vyskytnout problémy. Pokud máte nějaké problémy s instalací Unblock Youku, zkontrolujte, zda byla nastavení konfigurace PAC-proxy úspěšná.

Nebojte se, je snadné zkontrolovat toto nastavení. Přejděte na stránku „www.uku.im/check“ a zkontrolujte, zda je vaše adresa IP maskovaná a předstírejte, že pochází z pevninské Číny. Prohlížeč by měl vrátit hodnotu „true“, aby mohl Youku fungovat. V opačném případě zkuste znovu nainstalovat doplněk nebo rozšíření.

Někdy se videa na Youku nemusí přehrát, i když jsou nastavení správná. V takovém případě klikněte v prohlížeči Chrome na ikonu pravého rohu a otevře se vám dialogové okno. Změňte provozní režim z normálního na přesměrování a vše by mělo fungovat dobře. Pokud použijete rozšíření Unblock Youku od společnosti Github, nebudete muset tento krok dělat.

Instalace aplikace Unblock Youku

Aplikace „Unblock Youku“ je vaše nejlepší sázka pro chytré telefony.

Přejděte na „http://unblcok-youku.cs.aptoide.com/?store_name=derzero&app_id = 4704740 ”z telefonu Android, stáhněte si aplikaci a nainstalujte ji do telefonu.

U iPadů a iPhonů si stáhněte aplikaci z „https://free.com.tw/unblock-youku-for-ie-firefox-iphone-ipad/.“

Pokud používáte zařízení iOS, budete muset provést několik dalších kroků.

 • Zapněte Wi-Fi
 • Změňte možnost „HTTP proxy“ na „auto“
 • Do textového pole URL vložte adresu http://yo.uku.im/proxy.pac ”

Přístup k Youku pomocí VPN

Kromě těchto aplikací a doplňků můžete také použít VPN pro přístup k webu pomocí čínské IP adresy. I když se jedná o trochu zvrat, protože většinou doporučujeme používat VPN, abychom se vyhnuli Velké bráně firewall (jako v našem nejlepším článku VPN pro Čínu), je to však skvělý způsob přístupu k obsahu Youku..

Protože více lidí chce používat VPN, aby se vyhnulo čínské cenzuře, než aby se jí podrobilo, žádná z našich nejlepších služeb VPN nemá servery; další služba, kterou se nám líbí, PureVPN, ano (pro více informací si přečtěte naši úplnou recenzi PureVPN).

Použití VPN vám neumožní přístup k geoblokovanému obsahu podle libosti (jako je naše nejlepší VPN pro Netflix), ale také vás ochrání před srážením NSA a špehováním ISP. Vždy doporučujeme, aby lidé používali VPN k zabezpečení svého připojení k internetu nebo riskovali, že budou špehováni nebo se stanou oběťmi kybernetických zločinců..

Zde je podrobný průvodce, jak můžete pomocí služby VPN sledovat Youku na svém smartphonu.

 • Vyberte poskytovatele VPN a přihlaste se k odběru.
 • Stáhněte si aplikaci VPN z obchodu Google Play nebo z webu VPN
 • Přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů
 • Vyberte servery se sídlem v Číně a klikněte na „připojit“
 • Otevřete aplikaci Youku a zobrazte své oblíbené čínské filmy a pořady

Závěr

Sledování Youku mimo Čínu je jednoduchá záležitost rozhodování, který způsob přístupu ke službě vám nejlépe vyhovuje; jak je popsáno výše, každý způsob, jak toho dosáhnout, je docela snadný.

Dejte nám vědět v komentářích níže, která metoda má vaše preference, nebo pokud jste přišli na něco, co nám chybělo. Děkuji za přečtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map