Jak se dívat na Wimbledon 2020 jako být na středním soudu

Je čas na výroční Wimbledonská mistrovství. Všechny oči se budou dívat na počasí a na tenisky s hvězdnýma očima, když hejna dokonale trávníku tráví po dobu dvou týdnů trávy. Zjistit, jak se dívat na Wimbledon, zejména pokud žijete mimo Spojené království nebo USA, může být obtížné, proto jsme sestavili tohoto průvodce.


V ideálním případě je nejlepším místem k pozorování turnaje live na stadionu All England Lawn Tennis and Croquet Club. Pokud nemůžete jít, neznamená to, že se nemůžete dívat. Dalším nejlepším místem by byl sportovní bar. Pokud však nechcete trávit dny doma, některé londýnské podniky vám mohou poskytnout sedadlo v přední řadě s obří obrazovkou a lehátkem nebo dvěma.

Pokud dáváte přednost sledování z domova, můžete zachytit každou chvíli na travnatých kurtech v Londýně spolu s miliony dalších diváků živým streamem Wimbledon. Několik provozovatelů vysílání se přihlásilo do Wimbledonu ze všech koutů světa, včetně BBC ve Velké Británii a ESPN nebo Tennis Channel v USA..

Můžete použít spousty placených a bezplatných streamovacích služeb, jakož i software, jako je Kodi. Pokud jste mimo USA nebo Spojené království, virtuální soukromá síť přinese živou akci tam, kde jste.

Letošní turnaj odstartuje 1. července a prochází 14. červencem. Hraje se obhájci šampionů Novak Djokovic a Angelique Kerber, aby si udrželi své tituly a další nejlepší hráče, jako jsou Andy Murray, Rafael Nadal, Serena Williams a Maria Sharapova. V této příručce vám ukážeme, jak je sledovat naživo.

Sledujte Wimbledon online

wimbledon

Bez kabelu můžete sledovat živé turnaje Wimbledonu pomocí placených streamovacích služeb nebo lepivých balíčků, které vám umožňují bezdrátový přístup ke všem zápasům. Ty jsou spolehlivější než kabelové služby a mají pouze kanály, které chcete sledovat.

DirecTV je cenově dostupný balíček, který nabízí toky nejvyšší kvality. Základní balíček zahrnuje ESPN a ESPN2 za 35 $ měsíčně a můžete sledovat Wimbledon odkudkoli, užívat si jiných kanálů a dokonce sledovat NBA.

Další skvělou možností pro americké tenisové fanoušky streamovat akci je Fubo TV. Stačí pouze navštívit jejich oficiální web a vybrat si balíček s kanálem BBC, abyste mohli událost sledovat naživo.

PlayStation Vue také nabízí placené plány, ze kterých můžete live streamovat turnaj. Balíček, který zahrnuje ESPN a ESPN2, se pohybuje kolem 29,90 $. Můžete jej také použít na několika zařízeních, jako jsou Roku, PlayStations 3 a 4, Chromecast, smartphony a tablety Android a iOS a Android, Amazon Fire Stick a další.

Hulu + Live TV vám poskytuje přímý přístup na ESPN a ESPN2, jakož i na knihovnu Hulu, za 39,99 $ měsíčně. Podívejte se na naši nejlepší VPN pro Hulu, pokud máte v úmyslu sledovat webové stránky mimo U.S.

Sling TV je další možnost živého vysílání, která nevyžaduje kabelové připojení. Poskytuje vám přístup k více než 60 kanálům, včetně kanálů zobrazujících Wimbledon. Za pouhých 25 $ měsíčně můžete turnaj vysílat živě. Přihlaste se do svého sedmidenního zkušebního provozu a vyzkoušejte si jeho přenos a kvalitu vysílání před hrou.

Sledujte Wimbledon zdarma

wimbledon

Stejně jako bychom rádi sledovali turnaj z centrálního soudu, pojme jen tolik lidí. Nemusíte však nechat ujít. Pokud chcete zachytit veškerou akci živě z Velké Británie, je pro kohokoli zdarma sledovat televizi, BBC iPlayer nebo online televizní přehrávač.

BBC má práva hostit a je oficiálním vysílačem v Anglii a 40 dalších zemích. Během turnaje se bude zobrazovat živé přenosy z BBC1 a BBC2, ale můžete je streamovat živě prostřednictvím BBC iPlayer nebo oficiálních webových stránek BBC. Chcete-li k němu přistupovat mimo Spojené království, podívejte se na naši nejlepší VPN pro BBC iPlayer.

V USA je ESPN oficiálním provozovatelem vysílání, takže se můžete naladit na ESPN nebo ESPN2 pro živé vysílání nebo se obrátit na Tenisový kanál a ESPN3 pro online streamování. Pro ESPN3 je však třeba stáhnout aplikaci a přihlásit se ke službě, abyste mohli sledovat online. 

Pokud jste občanem USA a budete mimo zemi, pravděpodobně nebudete mít přístup k obsahu z důvodu geobloků. Nejlepší VPN pro ESPN v tom případě pomůže, takže budete stále moci fandit svým oblíbeným hráčům.

Wimbledon na Kodi

Ať už se nacházíte z Velké Británie, USA nebo z jakéhokoli jiného místa, můžete sledovat Wimbledon 2019 zdarma a žít online přes Kodi. Bezplatný, legální a open-source přehrávač médií umožňuje streamovat obsah bez webového prohlížeče. Lze jej nainstalovat na PC, MacOS, Apple TV, Android a iOS a Amazon Fire Stick.

Kodi můžete přizpůsobit mnoha rozšířeními pro streamování. Přečtěte si našeho průvodce Kodi a naši část o nejlepších úložištích Kodi, kde najdete několik dobrých možností. Protože jste sportovním fanouškem, podívejte se také na našeho průvodce po nejlepších doplňcích společnosti Kodi pro sport, takže můžete sledovat živé události nebo rekapitulace. 

Některé doplňky mohou být skvělé pro streamování sportů, ale doporučujeme je používat pouze s VPN, aby vaše aktivity zůstaly soukromé a vaše osobní informace v bezpečí. Podívejte se na naši nejlepší VPN pro výběr Kodi a najděte tu, která s Kodi hraje pěkně.

Závěrečné myšlenky

Wimbledon 2019 slibuje, že se stane popraskaným turnajem pro tenisové fanoušky po celém světě. Pokud se nacházíte mimo území Velké Británie a snažíte se sledovat tuto klasickou britskou tenisovou událost, zjistíte, že BBC iPlayer a další streamingové služby vás zablodí kvůli problémům s licencí. 

Můžete si přečíst našeho průvodce geobloky, který vám pomůže obejít regionální uzamčení a získat přístup ke streamovacím službám. Nejlepší způsob, jak je obejít, je použití sítě VPN, samozřejmě k tomu obvykle doporučujeme ExpressVPN. 

Sledujete každý rok Wimbledon online nebo znáte jiné způsoby, jak sledovat Wimbledon naživo? Řekněte nám o tom v komentářích níže. Děkuji za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me