Marrëveshjet më të mira të së Premtes së Zezë 2018: Dyqani deri sa të bjerë

Pas orëve të gjata, të vështira për të diskutuar ndryshimet politike nëpër një zog të pjekur, ne nuk mund të presim për t’u bashkuar me kopetë e blerësve të të Premtes së Zezë. Sidoqoftë, sa më shumë që të shkelim për tingëllimet më të fundit OLED tërheqës, ne preferojmë të bëjmë të paktën pak nga blerjet tona në internet.


E Premte e Zezë dhe E hëna Cyber ​​janë shndërruar në një fundjavë të marrëveshjeve pasi shumë amerikanë u drejtohen shitësve me pakicë në internet në vend të atyre me tulla dhe llaç. Ndërsa ka disa kursime në teknologjinë e fundit fizike, do të gjeni vlerën më të lartë kur bëni blerje për produkte dixhitale.

Ne jemi këtu për t’ju udhëhequr në marrëveshjet më të mira të së Premtes së Zezë në re. Blerja e një abonimi në këtë kohë shpesh mund t’ju kursejë 50 përqind ose më shumë nga çmimi origjinal, kështu që nëse keni nevojë për një VPN, një pritje në internet ose një zgjidhje për ruajtjen e cloud, tani është koha për të kërcyer.

Marrëveshjet e së Premtes së Zezë të VPN

Le të fillojmë me mënyrën më të lehtë për të qëndruar të sigurt ndërsa jeni online: rrjetet private virtuale. Ne kemi gjetur këto tre marrëveshje të shkëlqyera.

ExpressVPN – Tre muaj falas

ExpressVPN është lehtësisht ofruesi më i mirë VPN në treg, por çmimi i tij është më i lartë se shumica e konkurrencës. Mund të kurseni shumë nga ajo çmim duke blerë në këtë të Premte të Zezë, megjithëse. ExpressVPN po ofron tre muaj shërbim falas me çdo abonim të ri vjetor, duke ju dhënë 15 muaj shërbim për çmimin e 12. 

ExpressVPN-Website

ExpressVPN-Regjistrohu

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

i mëparshëm

tjetër

Ju mund të lexoni rishikimin tonë ExpressVPN për të parë pse na pëlqen, ose thjesht prish marrëveshjen para se të përfundojë. Po mbaron nga tani deri në orën 10:00 të mëngjesit. GMT të Martën, 27 Nëntor 2018. Nuk ka asnjë rrezik të vërtetë, me garancinë e kthimit të parave të 30 ditëve nga ExpressVPN.

NordVPN – 75 përqind Off

NordVPN është një sekondë e afërt, siç mund ta shihni në krahasimin tonë të ExpressVPN vs NordVPN. Ndërsa çmimet janë tashmë të ulta – ju mund të lexoni rishikimin tonë të NordVPN për normën më të fundit – mund të kurseni deri në 75 përqind kur blini tre vjet përpara. Ju po merrni një shërbim me vlerë mbi 400 dollarë për vetëm 100 dollarë.

i mëparshëm

tjetër

Kjo marrëveshje është mbështetur ende nga garancia e kthimit të parave të 30 ditëve të NordVPN, kështu që nuk ka asnjë rrezik të zgjedhësh një plan dhe të shohësh se si të pëlqen. Megjithatë, nuk ka një datë përfundimtare përfundimtare, kështu që është më mirë të veprosh shpejt.

PureVPN – Pesë vjet me 1.32 dollarë në muaj

PureVPN nuk është në nivelin e ofruesve më të mirë në hapësirën VPN, siç mund ta shihni në krahasimin tonë PureVPN vs ExpressVPN. Pavarësisht, me rrjetin e tij masiv të serverëve dhe abonimet afatgjata, PureVPN ofron vlerë të mirë.

PureVPN të Premten

Ajo ofron një edhe më të mirë nëse e kapni këtë fundjavë. Plani pesë-vjeçar nuk është një opsion zyrtar në formacionin PureVPN, duke treguar vetëm si pop-up. Sidoqoftë, këtë fundjavë mund ta blini për më pak se sa shfaqet normale. Për më tepër, niveli vazhdon pas rinovimit, kështu që ju mund të vazhdoni të merrni një marrëveshje të shkëlqyeshme.

Mund të mësoni më shumë rreth PureVPN në rishikimin tonë PureVPN, por ia vlen të blini një plan dhe ta provoni vetë me një garanci bujare të kthimit të parave 31-ditore.

Falënderime për Ruajtjen në Re

Hapësira e ruajtjes së cloud duket të ketë shumë pak për këtë vit, por ne kemi një marrëveshje për ju.

pCloud – 75 Përqindja e Ruajtjes së Jetëgjatësisë

pCloud është një nga ofruesit më të mirë të ruajtjes së cloud, duke u renditur i dyti në mesin e ofruesve më të mirë të ruajtjes së cloud. Ndërsa ka abonime mujore dhe vjetore në dispozicion, pCloud është përqëndruar në marrëveshjet e jetës këtë të Premte të Zezë. Ju mund të blini ose 500 GB ose 2TB depozitë për jetë, me 75 përqind zbritje.

Skedarët e ndërfaqes në internet të pCloud

Dosje sinkronizimi pCloud

Link Link File pCloud

Shkarkime Lidhje pCloud

klienti pCloud Drive

i mëparshëm

tjetër

Si një pagesë e vetme, ne nuk mund të mendonim për një vlerë më të mirë. Ju jeni me të vërtetë duke blerë një produkt që mund ta zotëroni për jetën. Ju mund të mësoni më shumë rreth pCloud në rishikimin tonë të pCloud, ose të kafshoni plumbin dhe të blini një ruajtje me vlerë të jetës sot. Marrëveshja zgjat deri të hënën, 26 nëntor 2018.

Web Hosting të hënën në Cyber

Ne do të përfundojmë me disa marrëveshje të shkëlqyera në web hosting. Të gjithë ata mbarojnë të hënën, prandaj bëhu shpejt.

Hostinger – Deri në 90 përqind Off

Hostinger është ndër krijuesit më të mirë të faqeve në internet dhe ndërthurjet e pritjes për ndërfaqen e tij të lehtë për t’u përdorur dhe etiketimin e çmimeve të ulëta. Ndërsa është një vlerë e madhe në vetvete, mund të blini pritje në të Premten e Zi për aq pak sa 0.80 dollarë në muaj. Në fakt, të gjitha produktet e Hostinger janë shënuar poshtë, rreth 90 përqind.

E hënë në internet Hostinger Cyber

Ne do t’i lejojmë tabelat e çmimeve, të cilat mund t’i gjeni duke ndjekur këtë lidhje, të flasin vetë. Ju mund të krahasoni çmimet në rishikimin tonë të Hostinger për të parë vlerën. Marrëveshja zgjat deri të hënën, 3 dhjetor 2018.

Hapësira në sit – 75 Përqindja e Pushuar

Vendi i sitit është zgjedhja jonë e parë për mbajtjen më të mirë në internet për WordPress. Midis migrimit të thjeshtë të WordPress dhe instalimit me një klikim të WordPress, është një zgjedhje ideale për përdoruesit e rinj dhe aktualë të WP. Mund të merrni pritje për 75 përqind tani, gjithashtu.

i mëparshëm

tjetër

Pika fillestare ideale është GrowBig, e cila lejon shumë faqe në internet të ndajnë 20 GB hapësirë ​​për ruajtje. Shtë i përshtatshëm për rreth 25,000 vizita në muaj dhe vjen me integrim të thjeshtë në WordPress. Ju mund të lexoni rishikimin tonë të SiteGround për të mësuar më shumë, por sigurohuni që të regjistroheni shpejt. Kjo marrëveshje përfundon të hënën, 26 nëntor 2018.

A2 Hosting – marrëveshje të shumëfishta

A2 ishte një pretendent i fortë për udhëzuesin tonë më të mirë të mbajtjes në internet me zgjedhjen e tij të shkëlqyer të serverit dhe sigurinë optimale. Runningshtë duke bërë marrëveshje të shumta për të Premten e Zezë që mund të ju kursejnë deri në 67 përqind në një abonim normal.

A2 Marrëveshjet Pritëse të së Premtes së Zezë

Ju mund të gjeni marrëveshjet dhe kodet për t’i marrë ato më poshtë. Nëse doni të mësoni në lidhje me A2, sigurohuni që të lexoni rishikimin tonë të Hosting A2.

  • 67 përqind e pritjeve të përbashkëta dhe të menaxhuar të WordPress me kodin: SAVEBIG
  • 50 për qind off të menaxhuar dhe bazë VPS me kod: BLKVPS
  • 40 përqind zbritje e shitësit me kodin: BLKSELL
  • 50 përqind e zbritur nga serverët e zgjedhur SSD të dedikuar me kod: 50DEDI

Mendimet përfundimtare

Këto janë marrëveshjet më të mira në re që ndodhin këtë të Premte të Zezë dhe Cyber ​​Monday. Tani është koha për të zgjedhur hapësirë ​​shtesë për ruajtjen, për të filluar atë faqe të re dhe për të siguruar lidhjen tuaj në internet, pasi rrallëherë është më e lirë. Nëse ju pëlqejnë marrëveshjet, por jo ofruesit, duhet të kontrolloni më mirë vlerësimet e VPN dhe rishikimet e ruajtjes së cloud për të marrë shtrirjen e tokës.

Sigurohuni që të na heqni një koment mbi marrëveshjet e të Premtes së Zezë që po përfitoni nga kjo fundjavë. Faleminderit për leximin dhe një ditë shumë të lumtur të turqisë për ju dhe tuajin.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me