Si të shikoni workaholics në vitin 2020: Shmangia e punës, stili amerikan

Workaholics është një sitcom amerikan i komedisë që transmetohet për herë të parë në vitin 2011. Ai u bë shpejt i njohur, vrapoi për gjithsej shtatë sezone, dhe çdo episod është plot me të qeshura. Pavarësisht nëse jeni një tifoz i ri i shfaqjes ose doni të rishfaqni momentet tuaja të preferuara, ky udhëzues do t’ju tregojë se si të shikoni Workaholics në internet.


Për këdo që nuk e ka parë shfaqjen, bëhet fjalë për tre djem që jetojnë së bashku, punojnë së bashku dhe, më e rëndësishmja, së bashku. Ata i kalojnë ditët e tyre në punët e tyre të mërzitshme duke bërë sa më pak punë të jetë e mundur ndërsa planifikojnë të festojnë. Djemtë janë magnet me telashe dhe sjellin sjellje të keqe kudo ku shkojnë.

Fundi i rrugës për bandën tonë të preferuar të slackers erdhi në vitin 2017. Ndërsa sezoni i shtatë mbaroi, ne i thamë kaq gjatë Blake, Adam dhe Anders dhe lamtumirën e jetës së tyre të ahengut. Ndërsa Workaholics nuk shfaqet më në TV, duhet të bëjmë një gërmim të vogël për ta gjetur atë, por kemi gjetur shumë mënyra se si mund t’i shikoni në internet.

Si të shikoni Workaholics Online

Hulu ka të gjitha 86 episodet e Workaholics në koleksionin e tij. Sidoqoftë, për t’i parë ato, duhet të paguani një abonim mujor, megjithëse Hulu ofron një periudhë provë falas. 

how-to-watch-workaholics-Hulu

Sidoqoftë, Hulu është në dispozicion vetëm në Shtetet, kështu që nëse nuk jeni jashtë SH.B.A., do të duhet të përdorni një rrjet privat virtual për të ndryshuar vendndodhjen tuaj në internet. Udhëzuesi ynë se si të merrni një adresë IP të Sh.B.A mund të ndihmojë me këtë, si dhe VPN-në më të mirë për udhëzuesin Hulu. 

Nëse preferoni një rregullim të shpejtë, megjithatë ju rekomandojmë ExpressVPN. Shtë një shërbim i shkëlqyeshëm që prish vendndodhjen tuaj dhe siguron shpejtësi të shpejtë dhe bandë të pakufizuar. Sshtë një nga zgjedhjet tona më të shpejta VPN dhe gjithashtu VPN-ja më e mirë për transmetim. Lexoni rishikimin tonë për ExpressVPN për më shumë detaje.

how-to-watch-workaholics-amazon-kryeministër-video

Amazon Prime Video është një mënyrë tjetër që mund të shikoni Workaholics në internet. Duke u bërë një anëtar i Kryeministrit, mund të hyni në shfaqje pa ndonjë kosto shtesë. Nëse vendosni që nuk dëshironi të keni anëtarësim, ju mund të blini episode të vetme nga 2,99 $ secila, si dhe sezone të tëra nga 19,99 $. 

Nëse e gjeni veten të bllokuar nga Amazon Prime Video ose përmbajtja e tij, udhëzuesi ynë më i mirë VPN për Amazon Prime Video udhëzues ka disa rekomandime të dedikuara.

how-to-watch-workaholics-vudu

Pasi shikuam për rreth, zbuluam se Vudu gjithashtu ofron Workaholics. Vudu është mjaft i drejtpërdrejtë dhe ofron episode të vetme nga 1.99 dollarë secila, si dhe sezone të plota nga 14,99 $.

how-to-watch-workaholics-google-play

Ne do të përfshijmë Google Play në listë, pasi ju mund të shkoni menjëherë përpara dhe të blini të gjithë serinë me një hap. Kjo do t’ju kushtojë 49,99 dollarë, por nëse kjo është shumë për të shpenzuar me një shëtitje, ata gjithashtu shesin sezonet individuale për 18,99 $, dhe episodet për 1.99 $. Sidoqoftë, jo të gjitha episodet janë në dispozicion për të blerë individuale. 

how-to-watch-workaholics-itunes

Për shkak se kemi përfshirë Google, është e drejtë vetëm që të përmendim Apple. Workaholics është në dispozicion në bibliotekën e iTunes dhe kushton nga 24,99 $ për një sezon të vetëm.

Shikoni Workaholics falas

Nëse nuk ndiheni sikur paguani, atëherë keni fat, pasi kemi gjetur faqe që e tregojnë atë falas. PutLocker është një sit pa streaming që ka një koleksion të gjerë bibliotekash. Ne i gjetëm lehtësisht të gjitha episodet Workaholics atje, dhe ato dukeshin se ishin në gjendje të mirë. 

how-to-watch-workaholics-putlocker

Ne gjithashtu shikuam Couchtuner. Ashtu si PutLocker, ai ka një bibliotekë të madhe filmash dhe shfaqjesh TV. Pas një tipi të shpejtë në shiritin e kërkimit, ne u përshëndetëm me stinët një deri në shtatë.

how-to-watch-workaholics-couchtuner

Sidoqoftë, duhet t’ju paralajmërojmë se këto faqe janë të ngarkuara me reklama spammy, të gatshme për të infektuar pajisjen tuaj. Plus, ka disa site copycat që pretendojnë se janë e njëjta gjë. Nëse do të përdorni faqe si ato, atëherë ju rekomandojmë të instaloni një nga bllokuesit më të mirë të pop-up, si dhe një antivirus, për t’ju dhënë mbrojtjen më të mirë.

Torrentët e Workaholics

Faqet e Torrentit janë një mënyrë tjetër e shikimit të shfaqjeve që nuk janë më në ajër. Një kërkim i shpejtë në Pirate Bay u kthye me sezonet Workaholics një deri në shtatë, kështu që ju mund të shikoni episodet më të hershme, deri në ato më të fundit.

how-to-watch-workaholics-the-pirate-bay

Ekzistojnë gjithashtu site përrua alternative, kështu që ju mund të zgjidhni rrugën tuaj. Kini kujdes se shkarkimi i torrenteve ka dobësitë e tij. Skedarët mund të paketohen me malware dhe viruse, kështu që kjo është një arsye tjetër e mirë për të instaluar një antivirus.

Ju lutemi mbani në mend se, kur transmetoni ose torrentoni përmbajtje falas, ka të ngjarë të mbrohet nga të drejtat e autorit, dhe duke përdorur atë material, ju do të shkelni ligjin. Vendimi përfundimtar varet nga ju, por ne duhet t’ju bëjmë të vetëdijshëm.

Ju mund të ndihmoni veten duke fshehur adresën tuaj IP dhe duke e mbajtur veten në hije. Ju mund ta bëni këtë duke përdorur një VPN. Në këtë rast, ne rekomandojmë NordVPN për shkak të sigurisë së shkëlqyeshme dhe serverave të personalizuara nga kolegët, duke e bërë atë një nga VPN-të më të mira për përrua. Shqyrtimi ynë i NordVPN shkon në më shumë detaje. 

Vazhdojmë të përmendim instalimin e një antivirusi për t’ju ndihmuar të shmangni rreziqet në internet, dhe ju rekomandojmë të instaloni Bitdefender, pasi e konsiderojmë se është programi më i mirë antivirus. Do t’ju mbajë të mbrojtur në kohë reale, por mund të lexoni më shumë në rishikimin tonë të Antivirusit Bitdefender.

Shikoni Workaholics në Kodi

Kodi është bërë më i njohur gjatë viteve të fundit, dhe ne mund të shohim pse. Nëse nuk e dini se çfarë është Kodi, me pak fjalë, është softuer me burim të hapur që ka aftësinë të transmetojë TV dhe filma përmes depove. Ju gjithashtu mund ta përdorni atë për të ruajtur bibliotekën tuaj të mediave në të.

Kodi është i thjeshtë për t’u instaluar në shumicën e pajisjeve, dhe ju mund të shikoni udhëzuesin tonë Kodi për t’ju ndihmuar të filloni. Vetë Kodi është i ligjshëm, dhe ju mund të merrni qasje në përmbajtje duke instaluar depot më të mira të Kodi, së bashku me shtesat. 

Ne patëm një vështrim në shtesën Poseidon, të cilën mund ta marrësh në repon e Kodil, dhe gjetëm të gjitha shtatë sezonet e Workaholics. Nëse Poseidon nuk ka atë që dëshironi, atëherë mos u shqetësoni. Ka shumë të tjerë për të zgjedhur, siç mund ta shihni në listën tonë më të mirë të shtesave Kodi.

how-to-watch-workaholics-kodi

Kur jeni duke përdorur Kodin për të transmetuar Workaholics, ju po e bëni këtë përmes një përrua. Vetëm për këtë arsye, ju rekomandojmë të instaloni një VPN. Mbajtja e identitetit tuaj jashtë vëmendjes është një domosdoshmëri me transmetim të paligjshëm. 

Zgjedhja jonë kryesore është ExpressVPN, por CyberGhost është gjithashtu një zgjedhje e mirë. Lexoni rishikimin tonë CyberGhost ose shikoni udhëzuesin më të mirë për VPN për Kodi për më shumë zgjedhje.

Mendimet përfundimtare 

Pavarësisht nëse zgjidhni një nga rekomandimet tona ose merrni rrugën tuaj për të parë në internet Workaholics, shpresojmë se ju kemi dhënë një hap në drejtimin e duhur.

Nëse planifikoni të vazhdoni rrugën e thjeshtë duke e transmetuar atë falas, së pari sigurohuni që të mbroheni me një antivirus dhe një VPN. Ju nuk mund ta mposhtni ExpressVPN, pasi ajo ka siguri të shkëlqyeshme dhe është një zgjedhje e shkëlqyeshme për transmetim. Plus, me garancinë e kthimit të parave 30-ditore, nuk mund të gaboni.

Nëse keni ndonjë sugjerim se si të shikoni Workaholics në internet, atëherë na tregoni në seksionin e komenteve. Ndërsa jeni këtu, pse të mos hidhni një sy artikujve tanë të tjerë të argëtimit? Si gjithmonë, faleminderit që lexove.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map