Si të shikoni të mbijetuarin e caktuar online në vitin 2020: Affairsështjet e Kapitolit

Nëse ju pëlqen një dramë e tensionuar politike me një triller spiunazhi, Survivor i caktuar është për ju. Pason trazirat e Tom Kirkman, një kabinet i dobët i kabinetit, i cili shtyhet në Zyrën Ovale pas një sulmi terrorist fshin të gjithë të tjerët në linjën presidenciale të SHBA. Shtë mirë, kështu që ne e dimë se duhet t’ju tregojmë se si të shikoni Survivor të caktuar në internet.


Kiefer Sutherland yllon si Kirkman, sekretari i strehimit në fillim i cili është aq i parëndësishëm sa duhet që ai të ulë Shtetin e Bashkimit (të mos ngatërrohet me Shtetin e Re) në një vend të sigurt. Roli i të mbijetuarit të caktuar dëshmon fatale, dhe kur një bombë nxjerr Kapitolin dhe të gjithë në të, Kirkman e gjen veten president të Shteteve të Bashkuara.

Kirkman, i cili mbështetet nga karaktere të zhvilluara mirë, shpejt dëshmon më shumë se sa i përket detyrës dhe së shpejti rritet në një President efikas, parimor, simpatik dhe punëtor. Për të shmangur çmendurinë partizane, shkrimtarët vendosën ta bënin Kirkman një të pavarur të regjistruar, dhe në shfaqje, ai drejton me shkathtësi përçarjen midis Demokratëve dhe Republikanëve.

Përveç politikimit, qendrat e tjera kryesore komplote për të zbuluar se kush shpërtheu Kapitolin dhe pse. Këtu hyjnë në lojë elementët thriller të spiunit pasi një grup agjentësh të përkushtuar të FBI rrezikojnë jetën e tyre për të gjetur terroristët dhe për të zbuluar një komplot që madje do t’i vinte në skenë X-Files.. 

Nëse kjo tingëllon mirë për ju, ju keni fatin sepse Survivor i caktuar është i lehtë për tu gjetur në internet. Le të shohim se ku mund ta transmetosh.

Si të shikoni të mbijetuarin e caktuar online

Survivor i caktuar debutoi në rrjetin amerikan ABC, por u transferua në Netflix pas dy sezonesh. Netflix, nga ana tjetër, shtoi një sezon të tretë, dhe të tre janë në dispozicion në platformë në të gjitha vendet me të gjitha llojet e titrave dhe opsioneve gjuhësore.

Caktuar-Survivor-Netflix

Kjo e bën Designed Survivor një nga shfaqjet e rralla ku nuk do të duhet të merreni me ndalimin e Netflix VPN ose ndonjë gjë të tillë. Thjesht shkoni në faqen e internetit, regjistrohuni dhe mund të shikoni shfaqjen. Nëse jeni i ri në shërbimin e transmetimit, megjithatë, shikoni në kasetë më të mirë të Netflix për të shfrytëzuar sa më shumë përvojën tuaj të shikimit. 

Si të shikoni të mbijetuarin e caktuar falas

Thënë kjo, jo të gjithë kanë para për të shpenzuar në Netflix ose gatishmëri për t’u hedhur nga gjyqi në gjykim duke përdorur adresat e rreme të postës elektronike. Për ta, ka shumë shërbime falas për streaming, si Couchtuner dhe Putlocker. Kjo e fundit ka të tre sezonet e Designed Survivor në internet, dhe një kontroll i shpejtë tregon se të gjitha episodet janë duke punuar mirë..

Caktuar-Survivor-PutLocker

Ne na pëlqen Putlocker sa më shumë nga shumë, shumë opsione nga të cilat mund të zgjidhni sepse duket se hedh reklamat më të pakta tek ju dhe infekton kompjuterin tuaj me më pak malware. Prapëseprapë, duhet të keni një nga bllokuesit më të mirë pop-up aktiv gjatë shfletimit, nëse vetëm për të mos lejuar që arrat të vijnë nga bombardimet tregtare.

Edhe me pop-ups të bllokuar, të shkosh në Couchtuner dhe Putlocker është si noti në ujëra të zeza. Do të vini diçka të keqe nëse nuk mbroheni. Për ta bërë këtë, të ketë një hov në zgjedhjen tonë të softuerit më të mirë antivirus dhe sigurohuni që asgjë nuk zvarritet në hard drive tuaj që nuk duhet të jetë atje.

Si të shikoni të mbijetuarin e caktuar në Kodi

Opsioni juaj i fundit i transmetimit është Kodi, platforma e mediave me burim të hapur që u zhvillua për Xbox, por tani është në dispozicion në pothuajse çdo sistem operativ dhe pajisje që mund të mendoni. Shtë mirë, por marrja në punë mund të jetë një kryq për të mbajtur, kështu që shikoni udhëzuesin tonë Kodi për një përvojë pa dhimbje.

Ashtu si me shumicën e shfaqjeve që kemi mbuluar, shtesa Poseidon e repos Kodil ka të tre sezonet e Survivor të Dëshiruar, kështu që ju rekomandojmë të filloni kërkimin tuaj atje. Kodil është një nga depot më të mira të Kodi, kështu që do të dëshironi ta kontrolloni, sidoqoftë.

caktuar-survivor-kodi

Kjo tha, sepse përdorimi i Kodi nuk është i ligjshëm, teknikisht të paktën, ne rekomandojmë të përdorni një prej VPN-ve më të mira për Kodi me të, edhe nëse vetëm për paqen e mendjes. Pasja e të drejtave të autorit të vijë pasi ju nuk është kënaqësi, që është rreziku të përdorni aksionet e Kodi me opsionin tonë tjetër dhe përfundimtar për të parë Survivor të caktuar.

Torrentët e përcaktuar të mbijetuarit

Më në fund, ekziston mundësia përrua. Megjithëse jo aq i përshtatshëm sa transmetimi, ka përparësi serioze për të pasur shfaqjet tuaja të preferuara në hard diskun tuaj në vend që të lundroni në re. Ata do të ngarkohen më shpejt, dhe nëse lidhja në internet dështon, nuk do të duhet të lini çadrën tuaj në divanin tuaj për të lexuar një libër ose diçka tjetër.

Thënë kështu, përplasjet janë vërtet të paligjshme. Për dallim nga transmetimi i paligjshëm ose Kodi, shansi që do të kapeni qëndron në shenjën 100 përqind. Ne nuk mund të theksojmë sa duhet që torrenti pa një rrjet privat virtual të angazhuar është thjesht duke lypur për një njoftim të DMCA, ose ekuivalentin e saj lokal, të heqë dorë nga doormat. 

Shikoni VPN-në tonë më të mirë për artikullin e përroit për ta parandaluar atë. Nëse dëshironi të parandaloni edhe më shumë leximin, NordVPN është zgjedhja jonë kryesore për disa arsye, por veçanërisht për shkak të serverëve të saj të përshtatshëm P2P.

Caktuar-Survivor-Torrent

Pasi të merrni të gjitha ato të renditura, mund të shihni të gjithë Survivor-in e caktuar që ju pëlqen sepse të tre sezonet mund të gjenden në Pirate Bay, megjithëse nuk është aq i përfaqësuar siç mund të thuhet, The Shield ose The Wire. 

Mendimet përfundimtare

Survivor i caktuar është një orë e shkëlqyeshme për këdo që të ketë më shumë tension cerebral. Tifozët e dramës politike ose thrillers spiunë të përfshirë ka të ngjarë të marrin disa goditje nga ajo, dhe me të gjitha mënyrat e përshkruara më lart për ta shikuar atë, nuk ka arsye për të mos e provoni atë.

Whatfarë mendoni për Survivor i caktuar? Nxehtë apo jo? Na tregoni në komentet më poshtë, dhe gjithashtu na tregoni për çfarëdo mënyrash për ta parë atë që mendoni se kemi humbur. Faleminderit që lexuat.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me