Si të shikoni Sopranos Online në vitin 2020: Fuhgeddaboutit

Sopranos ishte një dramë e gjatë kriminale amerikane që hedhi James Gandolfini si Tony Soprano, kreu i një familje jofunksionale dhe një sindikatë e madhe e krimit. Ai duhet të konsultohet me një psikiatër për të ndihmuar të kuptojë problemet e tij. Për fat të mirë, gjithçka që duhet të kuptojmë është se si të shikojmë Sopranos.


Shfaqja ishte një nga dramat më të hershme të mëdha HBO që shtyu nivelin e cilësisë së TV lart, dhe ajo ndihmoi të zhvendoset TV nga kushëriri i ngathët i filmit në rrjedhën e pafundme të mirësisë me cilësi të lartë që kemi sot. Për një shfaqje të ngjashme, shikoni udhëzuesin tonë për të parë Wire.

Gandolfini fatkeqësisht vdiq në 2013, por ju prapë mund të shijoni punën e tij. Ne do të shqyrtojmë disa nga mënyrat për ta bërë atë këtu.

Si të shikoni Sopranos Online

Uebfaqet me pagesë të paguara janë duke rënë mbi veten e tyre për të garuar për biznesin tuaj, duke luftuar për të qepur një pjesë të tregut për veten e tyre. Ne nuk do të ëndërronim të sugjeronim që i ngjan turmës në asnjë mënyrë, por është e shkëlqyeshme për ju si klient. Dobësi është se shfaqjet vijnë dhe shkojnë në shërbime të ndryshme.

si-të-shikojnë-the-Sopranos-Hulu

Ju mund t’i gjeni të gjitha Sopranos në Hulu. Nëse jeni me qendër jashtë SH.B.A., do të jetë e vështirë për të hyrë por jo e pamundur. Shikoni për ndihmë udhëzuesin tonë më të mirë VPN për Hulu. Përdorimi i një rrjeti virtual virtual ka shumë përfitime, për të cilat mund të lexoni më shumë në atë që është një artikull VPN.

Sopranos është gjithashtu në dispozicion në Amazon Prime Video. Disponueshmëria do të ndryshojë sipas rajonit, kështu që nëse nuk mund ta përdorni, provoni udhëzuesin më të mirë për VPN për Amazon Prime Video ose si të shikoni artikullin e Amazon Prime Video.

si-të-shikojnë-the-Sopranos-amazon

Ju gjithashtu mund të transmetoni Sopranos direkt nga HBO Tani. Përsëri, nëse nuk mund të keni qasje në atë vend ku jeni, hidhini një sy udhëzimit tonë më të mirë për VPN për HBO Tani.

Ne nuk e gjetëm Sopranos në Netflix, por përveç kësaj ju keni shumë mundësi kur bëhet fjalë për transmetimin e paguar.

Si të shikoni Sopranos falas

Tifozët e Sopranos nuk janë të huaj për të shëtitur në anën e egër, por ata gjithashtu do të dinë që ju nuk do të zgjasë shumë në rrugë pa marrë masa paraprake. Jo, nuk do të duhet të paketoni një copë, por nëse po vizitoni qoshet më të këqija të internetit, do të duhet të mbroheni.

Nëse shfaqen nisties, do të dëshironi të vidhni me programin më të mirë antivirus. Një nga VPN-të më të mira do t’ju ndihmojë të qëndroni të sigurt gjithashtu.

Uebfaqet me streaming falas, si Couchtuner dhe PutLocker, shpesh kryejnë shfaqje popullore, kështu që ju mund të jeni në gjendje të gjeni atje Sopranos. Mund të gjeni shumë prej tyre nëse i kërkoni ato në Google, por bëni kujdes që të vizitoni vendet që nuk i dini. Nëse nuk po dilni nga thellësia juaj, lexoni udhëzuesin tonë të sigurisë në internet.

Sopranos-PutLocker

Përveç problemeve me malware, cilësia mund të ndryshojë shumë me ato faqe në internet. Ne ju rekomandojmë të përdorni një shërbim të paguar të transmetimit nëse mund të gjeni një, por transmetimi falas mund të funksionojë mirë si një zgjidhje e fundit.

Si të shikoni Sopranos në Kodi

Kodi është softuer që ju lejon të shikoni TV dhe filma nga shumë burime në pothuajse çdo pajisje. Ajo ka një ndërfaqe miqësore me TV që është e shkëlqyeshme për të parë në ekranin e madh. Nëse doni të sillni disa miq dhe të ngjitni disa kokoshka në mikrovalë, është një mënyrë e shkëlqyeshme për të parë shfaqjet tuaja të preferuara.

Kodi është i lehtë për t’u përdorur, por mund të jetë konfuz kur vendosni për herë të parë. Për fat të mirë, ne kemi bashkuar një udhëzues Kodi për t’ju ndihmuar të filloni. Relaksohu, zemërgjerësia jonë nuk vjen me tela të bashkangjitur.

Me Kodin, zakonisht e rregullon vetë. Lexoni shtesat tona më të mira Kodi dhe udhëzuesit më të mirë të Kodi krijon për të parë se çfarë janë në dispozicion.

Ashtu si me faqet e internetit me streaming falas, ekzistojnë disa shtesa të diskutueshme të përziera me ato të ligjshme, kështu që ia vlen të siguroheni që jeni të azhurnuar për sigurinë dhe duke përdorur një VPN. Artikulli ynë më i mirë VPN për Kodi ju tregon se çfarë funksionon më mirë në platformë. Nëse nuk keni kohë ta lexoni atë, shikoni fituesin në rishikimin tonë ExpressVPN.

Torrentet e Sopranos

Ashtu si mob, çdo pronar i faqes torrent do t’ju tregojë se po bëjnë biznes në mënyrë të ligjshme, por shikoni më afër dhe mund të gjeni që jo të gjitha skedarët që mbajnë janë të ligjshme. Lexoni udhëzimin tonë torrent ilegal për të parë se cilat janë rregullat dhe mbani mend se ato ndryshojnë në varësi të vendit ku jetoni.

Ju me siguri do të jeni në gjendje të gjeni Sopranos në ato faqe interneti, dhe nëse zotëroni setin DVD, mund të jeni në gjendje t’i përdorni skedarët si kopje rezervë. Si gjithmonë, duhet të jeni të kujdesshëm në ato faqe interneti, megjithëse, dhe këshillohet instalimi i një prej bllokuesve më të mirë të shfaqur. Shfaqjet e reklamave mund të përfshijnë malware. Për mbrojtje shtesë, hyrni në ato faqe në internet duke përdorur një nga VPN-të më të mira për përrua.

Vlen të siguroheni që po përdorni një shfletues të sigurt kur vizitoni uebfaqe përrua, kështu që lexoni rishikimin tonë të Google Chrome ose rishikimin e Mozilla Firefox për të parë nëse ato formësohen.

Nëse jeni duke shkarkuar shumë skedarë, do t’ju duhet shumë hapësirë, kështu që hidhini një sy udhëzuesit tonë më të mirë për ruajtjen e cloud. Ruajtja më e mirë në re për video do t’ju japë të gjithë hapësirën që ju nevojitet.

Mendimet përfundimtare

Ka të gjitha llojet e mënyrave për të vazhduar me shfaqjet tuaja të preferuara, dhe tifozët e The Sopranos kanë shumë mundësi për të rregulluar mobsterin e tyre Ameritalian. Mënyra më e lehtë është të regjistroheni në një nga shërbimet e transmetimit që mbajnë shfaqjen. Nëse nuk mund t’i përdorni ato në vendndodhjen tuaj, përdorni një nga VPN-të më të mira për transmetim.

Sidoqoftë ju shikoni Sopranos, ai paguan të jetë i mençur në internet, dhe duhet të jeni të vetëdijshëm për rreziqet e surfimit në vendin e gabuar. Artikulli ynë mbi krimin në internet detajon disa prej tyre.

Tifozët e dramës që kënaqen me Sopranos gjithashtu mund të shijojnë mënyrën tonë për të parë Westworld dhe si të shikojnë udhëzuesit Amerikanë Horror Story. Nëse jeni më të interesuar në sport, hidhni një sy në mënyrën tonë për të parë artikullin e Champions League.

Shpresojmë se të kemi ndihmuar të gjesh diku për të parë online Sopranos. Nëse dini ndonjë mënyrë të mirë për ta parë atë, ose keni provuar të shikoni me metodat e mësipërme, ju lutemi na tregoni në komente. Faleminderit per leximin.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me