Si ta shikoni historinë e tmerrit amerikan në vitin 2020

American Horror Story është një nga ato shfaqje që nuk mund të ndalet kurrë. Duke ricikluar kastin dhe duke krijuar histori të freskëta, të tmerrshme çdo sezon, shfaqja mund të vazhdojë pafundësisht. Shfaqja ka tërhequr vëmendjen e të famshëmve të profilit të lartë, të tilla si Lady Gaga dhe Kathy Bates, madje ka marrë edhe nominime për shumë Golden Globes.


Nëse dëshironi të kapeni një herë pas here, ky udhëzues se si të shikoni Story American Horror Story është për ju. Ne do t’ju tregojmë çdo mënyrë për të transmetuar shfaqjen në internet. Përveç platformave zyrtare që ajo po transmeton, ne gjithashtu do të ofrojmë mënyra për të parë AHS falas.

Shikoni Story American Horror Online

Ka shumë mënyra për të parë në internet American Horror Story, shumë më tepër sesa shfaqjet e tjera. Ajo po transmeton në platformën streaming pa reklama të Amazon Prime Video, Hulu, Netflix dhe FX, FX +. Nëse jetoni në Sh.B.A dhe doni të shihni American Horror Story, ka shumë mënyra, por ata që jetojnë jashtë do të kenë një kohë më të vështirë.

how-to-Watch-amerikan-horror-histori-Hulu

Hulu dhe FX + janë në dispozicion vetëm për banorët e SH.B.A.-së, dhe megjithëse Amazon Prime Video dhe Netflix janë në dispozicion në shumë vende, bibliotekat e ndryshme midis vendndodhjeve mund të nënkuptojnë se nuk mund të shikoni American Horror Story.

Fatmirësisht, ka një mënyrë rreth kësaj. Duke përdorur një rrjet privat virtual, ju mund të maskoni lidhjen tuaj, në mënyrë që t’i duket shërbimit sikur të jeni në një vend tjetër. Kjo do të thotë nëse hyni, të themi Hollanda, gjithçka që duhet të bëni është të lidheni me një server në Sh.B.A për të transmetuar Hulu.

VPN funksionojnë duke u lidhur me një server të largët para se të shkoni në internet. Adresa juaj e IP dhe informacioni për gjeolokacionin zëvendësohet më pas me atë të serverit, duke ju bërë të dukeni sikur jeni në një lokacion tjetër virtualisht. Lidhja juaj është e koduar me protokolle VPN, gjithashtu, do të thotë se askush nuk mund ta gjurmojë atë (ju lexoni përshkrimin tonë të kriptimit).

Rekomandojmë ExpressVPN. Siç mund ta shihni në rishikimin tonë ExpressVPN, ai kombinon gjithçka që duam nga një VPN, me shpejtësi të shpejtë, siguri të lartë dhe një ndërfaqe të lehtë për t’u përdorur. Nëse dëshironi më shumë opsione, lexoni VPN tonë më të mirë për Netflix, VPN më të mirë për Hulu dhe VPN më të mirë për udhëzuesit video të Amazon Prime.

Shikoni Story American Horror falas

Gjetja e një rryme falas amerikane Horror Story është e vështirë. Pas një serie kërkimesh përmes Reddit, gjetëm sezone shtatë dhe tetë në Couchtuner dhe sezone një deri në tetë në Tvids. Këto uebfaqe janë përkufizimi i skicave, megjithatë, sigurohuni që po përdorni VPN tonë më të sigurt për të qëndruar i mbrojtur.

how-to-Watch-amerikan-horror-histori-couchtuner

Softueri ynë më i mirë antivirus do t’ju shërbejë gjithashtu. Ato faqe në internet kërkojnë krimin në internet, kështu që nëse nuk dëshironi të infektoni makinën tuaj me malware, mos u bëni nëse nuk keni gati një antivirus. Bazuar në testimin tonë, Antivirus Bitdefender është më i sigurti (lexoni rishikimin tonë të Antivirusit Bitdefender).

Pop-ups janë gjithashtu një problem, kështu që lexoni udhëzuesin tonë më të mirë për bllokues pop-up.

Shikoni Story American Horror në Kodi

Ju gjithashtu mund të shihni Story American Horror në Kodi. Kodi është një ndërfaqe e përparme për serverat e mediave, por siç shpjegojmë në udhëzuesin tonë Kodi, ju mund të zgjeroni funksionalitetin e tij me shtesa. Për shkak se platforma është me burim të hapur, çdokush mund të krijojë një shtesë, dhe disa anëtarë të komunitetit bujar kanë kontribuar një kod që ju lejon të transmetoni.

Udhëzuesit tanë më të mirë të shtesave Kodi detajojnë të preferuarat tona, por nuk duhet të instaloni kur nuk jeni të mbrojtur. Këto shtesa shkojnë nëpër internet dhe gjejnë transmetime për shfaqjen që dëshironi të shikoni nga faqet e internetit, të tilla si Couchtuner dhe Tvids. Ju akoma po transmetoni nga ato faqe në internet, por Kodi i gjen transmetimet për ju.

Për shkak të kësaj, Kodi është në një zonë gri ligjore, kështu që është më së miri nëse transmetoni vetëm kur lidhja juaj është e sigurt. Shumë prej zgjedhjeve tona më të mira VPN do të funksionojnë mirë për Kodi, por nëse doni të përdorni një VPN ekskluzivisht për atë platformë, VPN-ja jonë më e mirë për udhëzuesin Kodi mund të jetë më e dobishme për ju.

ExpressVPN është një zgjedhje solide, por CyberGhost gjithashtu renditet mirë për Kodi falë serverave të tij të veçantë për streaming. Ju mund të mësoni më shumë rreth saj në rishikimin tonë CyberGhost.

Shikoni Torrent American Horror Story

Më në fund, ka përrua. Torrenti funksionon duke lidhur kompjuterin tuaj me një rrjet kompjuterësh, secila prej të cilave do të transferojë një pjesë të vogël të skedarit. Për shkak se nuk ka një vendndodhje qendrore për skedarin, është shumë më e vështirë të zbatosh ligjet e të drejtave të autorit për të shkarkuar skedarë përrua (lexo tonë është përrua udhëzues i paligjshëm për më shumë në të).

how-to-Watch-amerikan-horror-histori-përrua

Një kërkim i shpejtë në faqet e internetit përrua të njohura tregon se të gjitha episodet dhe stinët e American Horror Story janë në dispozicion për t’u shkarkuar. Kjo tha, nuk duhet të shkarkoni asgjë pa një VPN. Edhe pse është më e vështirë të zbatosh greva për të drejtat e autorit, kjo ndodh, do të thotë që mund të jesh në bllokun e presionit nëse shkon në atë të pambrojtur.

VPN-ja jonë më e mirë për udhëzues për torrenting tregon të preferuarat tona për lidhje me kolegë. NordVPN renditet në krye të listës, falë pjesës më të madhe për serverat e saj të përkushtuar për torrent. Këta serverë janë ndërtuar për lidhjet P2P në rritje të bandës, dhe ato janë vetëm një nga shumë lloje të specializuara të serverëve NordVPN, siç mund ta shihni në rishikimin tonë të NordVPN.

Mendimet përfundimtare

Ka shumë mënyra për të transmetuar zyrtarisht American Horror Story, por opsionet falas janë shumë dhe shumë larg. Pavarësisht nga rruga që ju merrni, ju duhet të përdorni një VPN për të anashkaluar geoblocks që platformat transmetuese kanë vendosur në vend ose për të siguruar lidhjen tuaj. Ju mund të lexoni rishikimet tona VPN për të gjetur atë që është i duhuri për ju.

Shikoni arkivin tonë të transmetimit për artikuj ashtu si ky. Kohët e fundit kemi botuar se si të shikojmë një burrë me një grusht dhe si të shohësh Zonën e Muzgut, kështu që nëse interesohesh për ato shfaqje, lexo udhëzimet tona.

Si po shikoni Story American Horror? Na tregoni në komentet më poshtë dhe, si gjithmonë, faleminderit për leximin.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me